Domů>Jak si v dnešní době stojí elektronické cigarety?

Slýcháváme o nich takřka denně. Staly se předmětem dlouholetých, ale i příležitostných kuřáků. Mluví o nich lidé, kteří se chtějí svého zlozvyku konečně zbavit. Často o nich diskutují v Evropské komisi i parlamentu. Jsou hojně diskutovaným tématem doktorů i nejrůznějších odborníků. Ano – tušíte správně, řeč je o elektronických cigaretách, které se staly doslova přes noc absolutním fenoménem!

Kde se vzaly, tu se vzaly

První zmínka o netradiční technologii přichází již v roce 1920. Joseph Robinson přišel s myšlenkou, která se týkala moderního zařízení, jež mělo prostřednictvím elektronického ohřevu vytvářet vodní páru určenou k inhalaci. Hlavním cílem bylo vytvořit takové zařízení, u kterého mělo být minimalizováno riziko popálení. Po sérii pokusů a omylů převzal původní nápad Herbert A. Gilbert. Bohužel ani jemu se nepodařilo objevit zařízení, které by se dalo považovat za skutečnou elektronickou cigaretu. Daleko k němu však rozhodně neměl. Do cíle dostal předchozí dva nápady až Číňan Hon Lik a to v roce 2004.

Jsou škodlivé? Budou zakázány?

V posledních měsících se hromadí informace a studie o škodlivosti elektronických cigaret. Údajně jsou e-cigarety mnohonásobně škodlivější, než cigarety klasické. Evropská unie dokonce na konci roku zvažovala úplný zákaz jejich volného prodeje. K tomuto opatření však naštěstí nedošlo. Tyto informace je ovšem nutno uvést na pravou míru. Pokud pro elektronickou cigaretu zamíříte do nejbližší asijské tržnice, zřejmě se s kvalitním výrobkem nesetkáte. V tomto případě nemůžete ani zdaleka tušit, co ukrývá samotná e-cigareta nebo jaké látky obsahuje nápadně levný e-liquid. Chcete-li mít proto jistotu kvalitního a zdraví neohrožujícího výrobku, nakupujte elektronické cigarety pouze u ověřených prodejců, kteří se mohou prokázat platnými certifikáty.  

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extrasexshop.cz

Elektronická cigareta (e-cigareta) se stává stále známější a oblíbenější. Originální dárky pro vás připravujeme již několik let tak, abyste mohli nakoupit veškeré dárky bez stresu, z pohodlí domova. Chirurgická ocel a šperky z chirurgické oceli za jedinečné ceny pouze v e-shopu Vyberšperky.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Army shop je vhodný pro milovníky armády. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Internetový obchod nabízející prémiové doutníky, humidory a další příslušenství. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za nízké ceny. Jízdní kola pro každého cyklistu. Kvalitní a levné proteiny nabízí e-shop Planetavyzivy.cz. Servis24 přihlášení je moderní internetbanking 21. století.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace